Promocja Microsoft - Windows 8 Pro za 50zł

Wkrótce odbędzie się premiera (na jesieni) kolejnej wersji systemu Windows, z całkiem nowym interfejsem, który już teraz wzbudził wiele dyskusji, że dla Microsoft może to być strzał w kolano, ale póki nie wejdzie do ogólnego użytku możemy tylko domyślać się jak to będzie w praktyce. Ale do rzeczy, Microsoft szykuje nam promocję na Windows 8 w wersji Pro za ok 15 dolarów.

Oferta będzie dotyczyła użytkowników, którzy kupili komputery między 2 czerwca a ostatnim dniem stycznia 2013. Kolejną korzyścią będzie, że nie ważne jaką wersję Windows 7 kupiliśmy w czasie promocji, po upgrade będziemy posiadali Microsoft Windowsa 8 Pro czyli najwyższą wersje systemu operacyjnego.

Promocja Microsoft - Windows 7 Upgrade Windows 8 Pro za 50zł

Informacja nie jest jeszcze na 100% potwierdzona a i pracownicy Microsoft nie chcą się wypowiadać na ten temat.

Na koniec krótkie przemyślenie, uważam że propozycja jest dodatkowo ciekawa, ponieważ nawet jak nam system Windows 8 nie przypadnie do gustu, to mając wcześniej zakupiony sprzęt z systemem Windows 7 możemy do niego wrócić. Takiej możliwości nie mają osoby które kupiły sprzęt już z Windows 8. Wtedy pozostaje nam tylko licencja na jedną wersje systemu.

źródło: Windows 8 Pro PC Upgrade Cost Is Just $15
zdjęcie: Filip Skakun

Jak oceniasz artykuł?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

brak komentarzy
Dodaj swoją opinie

Kompetencje

Certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA) Routing and Switching

Polecamy

VirtualStudy.pl - technologia w zasięgu Internetu

Zasubskrybuj Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

autoresponder system powered by FreshMail
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Biznes według reguł fair play

Do tego, że problem nielegalnego oprogramowania jest w polskich firmach powszechny, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Na firmowych sprzętach często...

Zamknij