Mówi się, że pisać powinno się o tym, o czym ma się doskonałe pojęcie lub o tym, o czym nikt pojęcia nie ma. My w dziedzinie IT mamy ogromne doświadczenie, wiedzę oraz „pojęcie” i chcemy się tym z Wami podzielić. To główna idea, jaka nam przyświeca przy tworzeniu tego blogu. Stawiamy na siłę słowa, dlatego postaramy się w ciekawy sposób pisać o tym, co w naszej dziedzinie jest istotne. Na bieżąco będziemy Was informować o osiągnięciach naszej firmy, wprowadzanych nowych rozwiązaniach i innowacjach, będziemy się odnosić do często zadawanych przez Was pytań.

Tutaj także znajdziecie informacje na temat nowinek z branży IT, nie tylko związanych z naszą firmą. Chcemy, by nasi klienci mieli świadomość tego, jak i za pomocą jakich narzędzi działamy. Dążymy do tego, by być jak najbliżej klienta i mieć z nim doskonały kontakt. Już wkrótce ukaże się nasz pierwszy branżowy artykuł. Zapraszamy do częstego zaglądania na nasz blog, komentowania wpisów i tym samym do jego współtworzenia.

Zespół IT Auditor

Jak oceniasz artykuł?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

brak komentarzy
Dodaj swoją opinie

Kompetencje

Certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA) Routing and Switching

Polecamy

VirtualStudy.pl - technologia w zasięgu Internetu

Zasubskrybuj Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

autoresponder system powered by FreshMail