15 sposobów na zabezpieczenie własnego smartfona

Liczba oraz wszechobecny wpływ smartfonów stale rośnie. Zakłada się, że w 2016 roku liczba użytkowników smartfonów przekroczy dwa miliardy, czyli więcej niż jedna czwarta ludności świata. Aktualnie, ponad połowa dorosłych Amerykanów już używa smartfonów.

Read more…

Bezpieczeństwo danych w Cloud computing
Cloud computing to przetwarzanie danych osobowych, którego w obecnych czasach nie da się uniknąć – korzystają z niego nie tylko przedsiębiorstwa, ale też „zwykli” ludzie. Coraz częściej pojawia się jednak kwestia bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych w ten sposób.
Read more…

Sesame 2 intro

Masz dość regularnego wylogowywania się z systemu za każdym razem, kiedy odchodzisz od komputera? Londyńska firma Atama ma na to rozwiązanie i raz na zawsze upraszcza proces autoryzacji do minimum.
Read more…

Klawiatura Internet

Korzystając z różnego rodzaju portali społecznościach, banków internetowych i wielu innych stron, udostępniamy nasz dane osobowe. Chociaż podanie imienia i nazwiska nie wydaje się niczym strasznym, bo z całą pewnością istnieją osoby o identycznych danych, to jednak często nie ograniczamy się do podania tylko tych podstawowych informacji, dodatkowo uzupełniamy je m.in. o datę urodzenia, miejsce zamieszkania oraz zdjęcie. Pomimo tego, że czasem podajemy zły rok urodzenia i inną nazwę miejscowości, wciąż można nas odnaleźć po adresie IP. Przestępstwa internetowe przestały być czymś wyjątkowym. Codziennie wiele osób traci oszczędności, ponieważ źle zabezpieczyły dostęp do konta bankowego.
Read more…

Kompetencje

Certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA) Routing and Switching

Polecamy

VirtualStudy.pl - technologia w zasięgu Internetu

Zasubskrybuj Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

autoresponder system powered by FreshMail